تربیت و فروش سگ ماستیف Mastiff

  • جنسیت: سگ ماستیف نر و سگ ماستیف ماده.
  • سن: توله سگ ماستیف و سگ ماستیف بالغ.
  • تربیتی و وارداتی با ضمانت اصالت.

معرفی نژاد سگ ماستیف Mastiff

خاستگاه این نژاد کشور انگلستان بوده  و حاصل اصلاح نژاد سگهای الد انگلیش ماستیف به حساب می آید.نام ماستیف از یک واژه ی لاتینی به معنی محکم و قوی گرفته شده.ماستیف توسط دزدان دریایی به آمریکای شمالی برده شد و در جنگهای استقلال آمریکا بوسیله ی انگلیسی ها مورد استفاده قرار گرفت. ماستیف ها سگ های تنومند هستند و جثه ی بزرگی دارند.سر عریض و چند ضلعی، بینی کوتاه و دم بلند خصوصیات یک ماستیف اصیل است.پوزه ی افتاده و کوتاهی دارند که ظاهری ترسناک تر به او می دهد ،چشم های افتاده و تیره دارند.

از فرم بدنشان کاملا مشخص است که چقدر سنگین و پر قدرت هستند. علاوه بر هیکل بزرگش دندان های نیش خطرناکی نیز دارند. قفسه ی سینه ی گسترده و جمجمه ی پهنی هم دارند. بخاطر آویزان بودن پوزه و لبش مدام آب دهانش  از لب هایش سرازیر است.گوش های متوسط و افتاده ای دارند. رکورد سنگین وزن ترین نژاد را دارند.بیشترین وزن در بین تمامی سگ های دنیا متعلق به یک ماستیف به نام آیکما است با وزنی معادل 156 کیلو گرم.پوشش یک لایه ای نرم و کوتاه دارند که به رنگ های(کرمی همراه با لکه های سیاه روی صورت و پا ها-خرمایی با لکه های قهوه ای روی سراسر بدن و لکه ی تیره روی صورت -نخودی همرا با راه راه های قهوه ای که این رنگ به رنگ ببری معروف است-حنایی -به ندرت سیاه) دیده میشوند. بدلیل وزن زیادش و فرم بدنش زیاد چابک نیست ولی اگر انسانی را بگیرد ... میدهد.از این رو باید مراقب هیکل او باشید که زیاد تر از حد طبیعی چاق نشود و برای کنترل هیکلش باید به پیاده روی روزانه برده شود و رژیم  غذایی خاص بگیرد.

مشخصات سگ نژاد ماستیف Mastiff

ماستیف ها بر خلاف هیکل بزرگشان ورزش و تحرک را دوست دارند و این مسئله ممکن است هنگام بازی با صاحبش مهار کردنش سخت باشد علاوه بر این بخاطر جثه ی بزرگ و قوی اش دوست ندارد که زیر بار حرف زور برود بنابراین نیاز به صاحب سخت گیر  و مقاومی دارد . از این رو معروف به غول مهربان نیز هستند.در برابر غریبه مهاجمی بی باک میشوند برای همین در نگهبانی بیشترین استفاده را میبرند.شما نیاز نیست به این سگ ها آموزش حمله را بدهید و این هم مهم نیست که ماستیف خود به چه اندازه اجتماعی و صمیمی است در صورت لزوم مثلا هنگامی که جان صاحبش در خطر باشد یا دزد وارد خانه شود خودش به صورت غریزی اقدام  به حمله میکند.میتواند بهترین دوست و همدم برای کودکان باشد اما در مقابل حیوانات دیگر جسور و تهاجمی است.بسیار آرام و سازگار هستند.اگر به خوبی تربیت شوند بسیار مطیع و با هوش عمل میکنند.مهربان و خیلی زود گرم و صمیمی میشود.ممکن است هنگام خواب صدای خر خر بلندی داشته باشد.آموزش هایش میتوانند بسیار سخت و وقت گیر باشند.

نگهداری از سگ ماستیف Mastiff

مستعد ابتلا به نفخ،دیسالیزی لگن و پیچش معده.همچنین باید برای رژیم غذاییشان 3 وعده غذای کوچک و کم حجم بجای یک وعده ی بزرگ به آنها بدهید. شرایط نگهداری: یک باغ بزرگ  بهترین جا برای ماستیف است. آراستن: بسیار آسان فقط باید روزانه لا به لای چین و چروکشان را با یک دستمال مرطوب تمیزکنید همینطور دور لبش را.

خصوصیات اخلاقی سگ ماستیف Mastiff

شرایط نگهداری: سخت. تربیت و آموزش: سخت. خانواده: مهربان و دوست داشتنی. آراستن: متوسط. تحرک و ورزش: متوسط . طول عمر نژاد سگ ماستیف: 10 تا 12 سال. قد در نر ها :70 تا 76 س.م در ماده ها:69 یا 70 س.م. وزن در نر ها:72 تا 150 ک.گ در ماده ها:68 ک.گ.

اطلاعات بیشتر درباره نژاد سگ ماستیف

منبع: دهکده حیوانات | تربیت و فروش سگ گارد و سگ نگهبان

نژاد سگ ماستیف Mastiff
جنسیت سگ ماستیف نر و سگ ماستیف ماده
سن توله سگ ماستیف و سگ ماستیف بالغ
دسته بندی سگ نگهبان و سگ گارد
اصالت وارداتی و پرورشی - ضمانت اصالت
توضیحات -

فروش سگ ماستیف Mastiff

  • 0 تومان

فروش سگ ژرمن شپرد German Shepherd

فروش سگ ژرمن شپرد German Shepherd

تربیت و فروش سگ ژرمن شپرد German Shepherd جنسیت: سگ ژرمن شپرد نر و سگ ژرمن شپرد ماده...

فروش سگ کن کورسو Cane Corso

فروش سگ کن کورسو Cane Corso

تربیت و فروش سگ کن کورسو Cane Corso جنسیت: سگ کن کورسو نر و سگ کن کورسو ماده.سن: توله..

فروش سگ گریت دین Great Dane

فروش سگ گریت دین Great Dane

تربیت و فروش سگ گریت دین Great Dane جنسیت: سگ گریت دین نر و سگ گریت دین ماده.سن: توله..

فروش سگ قفقازی Ghafghazi

فروش سگ قفقازی Ghafghazi

تربیت و فروش سگ قفقازی Ghafghazi جنسیت: سگ قفقازی نر و سگ قفقازی ماده.سن: توله سگ قفق..

برچسب ها: سگ ماستیف, سگ Mastiff, ماستیف نر, ماستیف ماده, توله سگ ماستیف, سگ ماستیف بالغ, فروش سگ ماستیف, تربیت سگ ماستیف, سگ ماستیف اصیل, سگ ماستیف وارداتی