تربیت و فروش سگ پیت بول Pitbull

  • جنسیت: سگ پیت بول نر و سگ پیت بول ماده.
  • سن: توله سگ پیت بول و سگ پیت بول بالغ.
  • تربیتی و وارداتی با ضمانت اصالت.

معرفی نژاد سگ پیت بول Pitbull

نشعت گرفته از بول ( وابسته به خانواده بولداگ) با سگهایی از دسته تریر می باشد. تاریخچه این نژاد بی تردید به دوره جنگ سگها باز می گردد. قدرت و سرسختی این نژاد در میان سایرین بی همتاست. پیت بول (به انگلیسی: Pit bull) کلیه انواع مختلف سگ در خانواده مولوسر (به انگلیسی: molosser) است. نژاد پیت بول به سرعت جایگاه قدرت و لقب جنگجوی شکست ناپذیر را در میان تمامی نژادها به خود اختصاص داد. سر مستطیل شکل و بخصوص مابین گونه ها پهن می شود تا فک بزرگ و قدرتمند حیوان را در خود جای دهد. گردن ضخیم ، عضلانی و در تناسب کامل با سایر اعضای بدن حیوان قرار گرفته است. پیت بول آمریکایی دارای بدنی عضلانی ، قدرتمند ، چابک و بسیار نیرومند می باشد. دندانها ردیف و قیچی مانند است. بدن حیوان پوشیده از موهایی کوتاه ، درخشان و زمخت و در انواع رنگها یافت می شود.

مشخصات سگ نژاد پیت بول Pitbull

دارای چشمهای مصمم ، مستدل و عکس العمل های غیر قابل پیش بینی است. در گذشته به سگ آدمخوار ملقب بود ، دارای طبیعت و خوی پرخاشگر ، مهاجم و سلطه جو است و تنها برای صاحب خود همراه و دوست خوبی می باشد. پیت بول سگی است جذاب ، بسیار باوفا و پر محبت نسبت به اعضای خانواده صاحبش. حیوانی مطیع و مشتاق برای خشنود نمودن صاحبش ، فوق العاده شجاع و باهوش و ایده آل باری نگهبانی همراه با نیرو و قدرت خاص. مدافع بسیار خوبی نسبت به صاحب و اعضای خانواده وی می باشد تا جایی که حتی برای دفاع از قلمرو وی تا پای جان می جنگد. در گذشته بدلیل قدرت و مهارت زیادش در جنگیدن با سایر سگها و دریدن گلوی آنها شهرت زیادی در میان مردم داشت. به هرحال اگر پیت بول را به عنوان حیوان خانگی خود انتخاب می کنید بهتر است تا از سنین تولگی وی را اجتماعی کرده و تحت آموزشهای لازم قرار دهید. وزن : (50-10) ک.گ. ارتفاع : (56-46) س.م. غالباً سگ سر سخت و سلامتی است اما بعضی از آنها دچار مشکل در مفصل ران ، آب مروارید و نارسایی قلبی ، حساسیت نسبت به چمن می شوند.

نگهداری از سگ پیت بول Pitbull

برای نگهداری در آپارتمان مناسب می باشد به شرط آنکه در طول روز به مقدار معینی فعالیت بدنی داشته باشد اما در اماکن عمومی از قلاده استفاده کنید تا از جنگیدن آنها با سایر سگها جلوگیری بعمل آید. پر جنب و جوش است و آب وهوای گرم را ترجیح می دهد. به میزان معقولی به فعالیت بدنی نیاز دارد. طول عمر نژاد سگ پیت بول: حدود 12 سال. تعداد توله های نژاد سگ پیت بول : بین 5 تا 10 توله. پوشش خارجی صاف و کوتاه پیت بول باری آراستن ساده است. برس کشیدن منظم و استحمام و یا استفاده از شامپو خشک در مواقع اضطراری پیشنهاد می شود. ریزش مو در این نژاد منوسط می باشد.

اطلاعات بیشتر درباره نژاد سگ پیت بول

منبع: دهکده حیوانات | تربیت و فروش سگ گارد و سگ نگهبان

نژاد سگ پیت بول Pitbull
جنسیت سگ پیت بول نر و سگ پیت بول ماده
سن توله سگ پیت بول و سگ پیت بول بالغ
دسته بندی سگ نگهبان، سگ گارد و سگ کاری
اصالت وارداتی و پرورشی - ضمانت اصالت
توضیحات واکسیناسیون با ضمانت اصالت و سلامت

فروش سگ پیت بول Pitbull

  • 0 تومان

فروش سگ ماستیف Mastiff

فروش سگ ماستیف Mastiff

تربیت و فروش سگ ماستیف Mastiff جنسیت: سگ ماستیف نر و سگ ماستیف ماده.سن: توله سگ ماستی..

فروش سگ گریت دین Great Dane

فروش سگ گریت دین Great Dane

تربیت و فروش سگ گریت دین Great Dane جنسیت: سگ گریت دین نر و سگ گریت دین ماده.سن: توله..

فروش سگ دوبرمن Doberman

فروش سگ دوبرمن Doberman

تربیت و فروش سگ دوبرمن Doberman جنسیت: سگ دوبرمن نر و سگ دوبرمن ماده.سن: توله سگ دوبر..

فروش سگ بولداگ Bulldog

فروش سگ بولداگ Bulldog

تربیت و فروش سگ بولداگ Bulldog جنسیت: سگ بولداگ نر و سگ بولداگ ماده.سن: توله سگ بولدا..

برچسب ها: سگ پیت بول, سگ Pitbull, پیت بول نر, پیت بول ماده, توله سگ پیت بول, سگ پیت بول بالغ, فروش سگ پیت بول, تربیت سگ پیت بول, سگ پیت بول اصیل, سگ پیت بول وارداتی