تربیت و فروش سگ ژرمن شپرد German Shepherd

  • جنسیت: سگ ژرمن شپرد نر و سگ ژرمن شپرد ماده.
  • سن: توله سگ ژرمن شپرد و سگ ژرمن شپرد بالغ.
  • تربیتی و وارداتی با ضمانت اصالت.

معرفی نژاد سگ ژرمن شپرد German Shepherd

در بین سگهای قدیمی گله و مزارع و همچنین از جمله ملازمان و همراهان انسان طی قرون گذشته این نژاد توسعه بسیار زیادی یافته است . ژرمن شیپرد توانست از سال 1914 از آلمان به بسیاری از نقاط جهان انتقال یابد.  در بین سگهای قدیمی گله و مزارع و همچنین از جمله ملازمان و همراهان انسان طی قرن های گذشته سگهای ژرمن شفرد توسعه بسیارزیادی یافته اند . این نژاد توانست که ازسال 1914 ازآلمان به بسیاری ازنقاط جهان انتقال یابد و با ایجاد کلوبهای مختلف در سراسرجهان در نگهداری از آن اهتمام زیادی ورزیده گردد .

ژرمن شفرد در تمام ایام به دلیل رفتار و ساختاربدنی ممتازش در بین سایر نژادها مورد انتخاب قرارگرفته است و حتی ویژگیهای دفاعی و تربیت های اختصاصی آن نیز به معرض قضاوت گذارده می شود .  اساسا ساختار بدنی در این سگ به نحوی اصلاح شده است که قدرت خاصیت ارتجاعی و طول گام ها را افزایش می دهد . بهترین ژرمن شفرد سگی است که بتواند حداکثر مسافت را با حداقل انرژی بدود . تعادل و هماهنگی گامها به گونه ای است که به نظرمی رسد سگ بدون هیچ تلاش مشهودی به سمت جلو سر می خورد . در بررسی حالات این سگ گویی نیرومندی و نجابت ، قدرت و چالاکی بصورت توام وجود دارد . ظاهرعمومی : اولین ویژگی در مورد یک سگ ژرمن شیپرد خوب قدرت ، چالاکی ، عضلات مناسب و هوشیاری است . دستها و پاها در تعادل و هماهنگی با یکدیگرند .

مشخصات سگ نژاد ژرمن شپرد German Shepherd

طول بدن بیشتر از بلندی آن است . بدن عمیق بوده و زوایای آن بیشتر به منحنی شباهت دارند . ویژگی های ثانویه جنسی دراین نژاد بسیار چشمگیر و بارز هستند .  نر : قد : 26-24 اینچ وزن :  95- 75 پوند. ماده : قد : 24-22 اینچ وزن : 95-75 پوند. به برس كشیدن روزانه نیاز دارد ، تمرین و تحرك بدنی بسیار زیاد و بیش از همه نیاز به كاری برای انجام دادن دارد . خصوصیات رفتاری : بی نهایت دقیق و كنجكاو، فرمانبردار ، بخوبی به عنوان سگ تربیت نیست ، و راهنمایی خوب برای نابینایان .

نگهداری از سگ باکسر ژرمن شپرد German Shepherd

مشکلات لگن و آرنج در آنها شایع است بنابراین قبل خرید توله سگ از سلامت والدین نسبت به این بیماری اطمینان حاصل نمایید . بیماریهای خونی ، مشکلات هضم غذا ، صرع ، اگزما و کوتاه ماندن اندام قابل ذکر می باشد . برای زندگی در آپارتمان مناسب است به شرطی که به آن اجازه فعالیت بدنی روزانه داده شود . در داخل خانه آرام است اما یک حیاط بزرگ برای زندگیش مناسب خواهد بود . فعالیت و جست و خیز را دوست دارد . گاهی اوقات به تعلیم و آموزش علاقه نشان می دهد و از کشتی گرفتن و مبارزه لذت می برد . طول عمر نژاد سگ ژرمن شپرد: حدود 13 سال . ریزش مو در این نژاد خصوصاً در فصل ریزش مو زیاد می باشد . شانه کردن روزانه مناسب است . نباید آنها را زیاد استحمام کرد . شستشوی دو بار در سال کافی است تا از خشک شدن و از بین رفتن روغن طبیعی پوست جلوگیری شود.

خصوصیات اخلاقی سگ ژرمن شپرد German Shepherd

اولین و شاید مهمترین ویژگی درسگهای ژرمن شیپرد رفتارهای اشرافی وشهامت وتوانائی آموختن رفتارها و فعالیت های اختصاصی است . رفتارهای این سگ حاکی ازثبات ، وقار و عدم تحرک پذیری و کنترل مناسب بر اعصاب است . به دلیل فعالیت گله بانی از تفنگ و تهاجم ترسی ندارد . و با وقار لازم مسئولیت نگهبانی اعم از نگهبانی از حیوان یا انسان را به خوبی انجام می دهد . عملکرد آن به عنوان یک سگ پلیس و بهره گیری از شامه قوی تربیت آن را در این راستا میسرساخته است . در هدایت و راهنمائی افراد نابینا این سگ هوشیاری و قدرت تمیز خود را به همراه کیفیت مشاهدات و صبروبردباری به معرض قضاوت می گذارد . همین اعمال و کردار است که سگهای ژرمن شفرد را در سراسر جهان مطرح کرده و از آن به عنوان یک سگ خانگی ، سگ محافظ و حتی یک دوست مراقبت و نگهداری به عمل آید . ژرمن شپرد یک جنگجوی پر سر و صدا نیست . بلکه سگ بی باکی است که درصورت نیاز به یک سگ مهاجم هشداردهنده و تنبیه کننده مبدل می شود . ارتباط این سگ با انسان سطحی نیست ؛ بلکه دوستی آن به نحوی است که با ایجاد آن تا پایان عمرباقی خواهد ماند. ازجنبه بدنی سگهای ژرمن شفرد به حدی توانایی رسیده اند که قادر به انجام هر کاری هستند . این سگ عموما دارای جثه متوسطی است و وزن آن در حدی است که بخوبی می تواند عملکرد گله بانی یا سگ پلیس را انجام دهد .

اطلاعات بیشتر درباره نژاد سگ ژرمن شپرد

منبع: دهکده حیوانات | تربیت و فروش سگ گارد و سگ نگهبان

نژاد سگ ژرمن شپرد German Shepherd
جنسیت سگ ژرمن شپرد نر و سگ ژرمن شپرد ماده
سن توله سگ ژرمن شپرد و سگ ژرمن شپرد بالغ
دسته بندی سگ نگهبان و سگ گارد
اصالت وارداتی و پرورشی - ضمانت اصالت
توضیحات بسیار اصیل و زیبا

فروش سگ ژرمن شپرد German Shepherd

  • 0 تومان

فروش سگ باکسر Boxer

فروش سگ باکسر Boxer

تربیت و فروش سگ باکسر Boxer جنسیت: سگ باکسر نر و سگ باکسر ماده.سن: توله سگ باکسر و سگ..

فروش سگ پیت بول Pitbull

فروش سگ پیت بول Pitbull

تربیت و فروش سگ پیت بول Pitbull جنسیت: سگ پیت بول نر و سگ پیت بول ماده.سن: توله سگ پی..

فروش سگ گریت دین Great Dane

فروش سگ گریت دین Great Dane

تربیت و فروش سگ گریت دین Great Dane جنسیت: سگ گریت دین نر و سگ گریت دین ماده.سن: توله..

فروش سگ کن کورسو Cane Corso

فروش سگ کن کورسو Cane Corso

تربیت و فروش سگ کن کورسو Cane Corso جنسیت: سگ کن کورسو نر و سگ کن کورسو ماده.سن: توله..

برچسب ها: سگ ژرمن شپرد, سگ German Shepherd, ژرمن شپرد نر, ژرمن شپرد ماده, توله سگ ژرمن شپرد, سگ ژرمن شپرد بالغ, فروش سگ ژرمن شپرد, تربیت سگ ژرمن شپرد, سگ ژرمن شپرد اصیل, سگ ژرمن شپرد وارداتی