تربیت و فروش سگ بولداگ Bulldog

  • جنسیت: سگ بولداگ نر و سگ بولداگ ماده.
  • سن: توله سگ بولداگ و سگ بولداگ بالغ.
  • تربیتی و وارداتی با ضمانت اصالت.

معرفی نژاد سگ بولداگ Bulldog

بولداگ امروزی نسبت به اجدادش بسیار متفاوت است . اجداد آن نژاد ماسیف های باستانی می باشند . موطن اصلی آن بریتانیا است و این نژاد در قرن 19 مورد توجه انگلیسی ها قرار گرفت . معروف به سگ جنگجو است . وی سگ خشن وبیرحم وخونخوای بوده وترس برایش کاملا بی معنی است . بهمین خاطر در تربیتش باید کاملا مواظب بود . با این حال آنها اطفال را تا حد پرستش دوست دارند . این نژاد دارای جمجمه بزرگی است که درعمل زایمان ایجاد اختلال می کند و به همین دلیل اکثر سگهای ماده نابارور هستند. این امر باعث افزایش قیمت این نژاد گشته است .

موهای حیوان کوتاه بوده و پاهای جلوئی آن پهن و کوتاه است . این ویژگی برای حفظ تعادل حیوان سودمند می باشد. پوست بولداگ شل بوده و مخصوصاً در ناحیه پستان و سر دارای چینهای بسیاری است . اگر قصد دارید بولداگ را بعنوان سگ خانگی و مونس خود انتخاب کنید باید این نکته را در نظر داشته باشید که آنها هنگام خواب خرخر بلندی دارند و به همین دلیل نمی توانند در اتاق خواب شما جایی برای خود داشته باشند . بولداگ دارای جثه کوچک اما پهن و عضلانی و سری بزرگ می باشد (سر هر چقدر پهن تر باشد امتیاز بیشتری دارد) . پوست صورت افتاده و آویزان است . گوشها کوچک و نازک به شکل برگ گل رُز می باشند . دمی کوتاه دارد و در رنگهای متنوعی اعم از قرمز ، سفید ، قهوه ای و یا چند رنگ یافت می شود (رنگ سیاه مورد قبول نمی باشد) . پاهای جلویی به حالت نیم دایره در دو طرف بدن عضلانی حیوان قرار دارد .

مشخصات سگ نژاد بولداگ Bulldog

اگرچه بولداگ ظاهری هراسناک دارد اما حقیقت امر این است که این نژاد از جمله سگهای آرام می باشد . بولداگ سگی استقلال طلب و مهربان است . نسبت به کودکان آرام است و به شجاعت و استعداد خوبش در نگهبانی معروف می باشد . برای خوشحال کردن این سگ باید توجه و محبت زیادی به او نشان داد . بولداگ می تواند گاهی اوقات حالت سلطه گر داشته باشد بنابراین به صاحبی نیاز دارد که بتواند قدرت خود را به این سگ نشان دهد . وقتی بولداگ ها جوان هستند ، انرژی زیادی دارند که این انرژی با گذشت زمان کاهش می یابد . صدای خر و پف آنها بلند است و بیشتر آنها ریزش آب از چشم و بینی دارند .

نگهداری از سگ بولداگ Bulldog

وزن در نرها : 24-25 کیلوگرم. وزن در ماده ها : 22-23 کیلوگرم. ارتفاع در نرها و ماده ها : 31-40 سانتیمتر می باشد که هرچه کوتاه تر باشند ارزش بیشتری دارند . مشکلات تنفسی و دید ضعیف در این نژاد شایع است . بولداگ به هوای گرم و فضاهای بسته مثل ماشین و یا اتاق در بسته بسیار حساس می باشد . هوای سرد را نمی تواند تحمل کند . توله ها بعلت داشتن سر پهن غالباً با سزارین به دنیا می آیند . سیستم گوارشی بسیار فعالی دارد که می تواند باعث ایجاد گاز معده زیاد شود . عفونت های پوستی و مشکلات کپل و زانو نیز قابل ذکر می باشد . برای نگهداری در آپارتمان مناسب می باشد . غالباً در داخل خانه آرام است و نیازی به حیاط ندارد . نسبت به سرما و گرمای شدید بسیار حساس است . بولداگ های بزرگسال گاهی اوقات هیچ تمایلی به فعالیت بدنی ندارند حال آنکه برخی دیگر بسیار پر انرژی اند . به هر حال مقداری فعالیتهای روزانه می تواند به سلامتی آنها کمک کرده و مانع از چاق شدنشان بشود . طول عمر نژاد سگ بولداگ: معمولاً 8 سال . حال آنکه برخی بیشتر و برخی نیز کمتر عمر می کنند . موهای کوتاه و صاف بولداگ برای آراستن آسان می باشد . برس کشیدن و استحمام در مواقع ضروری پیشنهاد می شود ، صورت ، گوشه چشمها و ما بین چین خوردگی های پوست را باید روزانه با یک دستمال نمدار تمیز کرد . ریزش مو در این نژاد متوسط می باشد .

اطلاعات بیشتر درباره نژاد سگ بولداگ

منبع: دهکده حیوانات | تربیت و فروش سگ گارد و سگ نگهبان

نژاد سگ بولداگ Bulldog
جنسیت سگ بولداگ نر و سگ بولداگ ماده
سن توله سگ بولداگ و سگ بولداگ بالغ
دسته بندی سگ غیر ورزشی
اصالت وارداتی و پرورشی - ضمانت اصالت
توضیحات -

فروش سگ بولداگ Bulldog

  • 0 تومان

فروش سگ روتوایلر Rottweiler

فروش سگ روتوایلر Rottweiler

تربیت و فروش سگ روتوایلر Rottweiler جنسیت: سگ روتوایلر نر و سگ روتوایلر ماده.سن: توله..

فروش سگ باکسر Boxer

فروش سگ باکسر Boxer

تربیت و فروش سگ باکسر Boxer جنسیت: سگ باکسر نر و سگ باکسر ماده.سن: توله سگ باکسر و سگ..

فروش سگ قفقازی Ghafghazi

فروش سگ قفقازی Ghafghazi

تربیت و فروش سگ قفقازی Ghafghazi جنسیت: سگ قفقازی نر و سگ قفقازی ماده.سن: توله سگ قفق..

فروش سگ ماستیف Mastiff

فروش سگ ماستیف Mastiff

تربیت و فروش سگ ماستیف Mastiff جنسیت: سگ ماستیف نر و سگ ماستیف ماده.سن: توله سگ ماستی..

برچسب ها: سگ بولداگ, سگ Bulldog, بولداگ نر, بولداگ ماده, توله سگ بولداگ, سگ بولداگ بالغ, فروش سگ بولداگ, تربیت سگ بولداگ, سگ بولداگ اصیل, سگ بولداگ وارداتی